Bihaberkalma > Haber > Yine siyanür şüphesi, yine bir aile dramı!

Yine siyanür şüphesi, yine bir aile dramı!

Yine siyanür şüphesi, yine bir aile dramı! 1

Antalya’da apartmanda oturan 4 kişilik bir aile evlerinde ölü bulundu. Olay yerine gelen polis memurları ve sağlık ekipleri ise kokudan etkilendikleri için hastaneye kaldırıldı. Yetkililer Şimşek ailesinin ölüm nedeni olarak siyanürden şüpheleniyor.

Olay, Şimşek ailesinden haber alamayan bir yakınının, dün saat 20.00 sıralarında eve gelmesi üzerine açığa çıktı. Eve gelen yakını, içeriden haber alamayınca ilk önce evine geri döndü. Bir süre sonra endişelenen bunun üzerine tekrar gelen ailenin yakını yine haber alamayınca durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla kapı çilingir tarafından açıldı.

Siyanürle intihar şüphesi

Polis evde yaptığı incelemeler sırasında baba Selim Şimşek’in bıraktığı bir mektup buldu. Şimşek mektupta maddi sıkıntılar çektiğinden ve 9 aydır işsiz olduğundan bahsediyordu.

Yine siyanür şüphesi, yine bir aile dramı! 2
Baba Selim Şimşek kızıyla

Çocuklarıyla el ele bulundu

Polis ekipleri, yaptıkları incelemeler sırasında baba Selim Şimşek’i, Ceren ile Ali Çınar isimli iki evladıyla el ele cansız bir şekilde buldu. Annelerinin cansız bedeni ise banyoda bulundu.

Bina kimyasal madde tehlikesi nedeniyle tahliye edildi

Olay yerinde bulunan ekipler, apartmandaki diğer insanların intiharda kullanıldığı düşünülen kimyasaldan etkilenmemeleri için kapı kapı dolaşıp binayı tahliye etmelerini istedi.

Afyonkarahisar‘dan AFAD ekibi geldi

Olay yeri inceleme ekibi kimyasal madde şüphesi nedeniyle detaylı incelemeler yapamadığı için Afyonkarahisar‘dan AFAD ekibi talep etti.

Kısa sürede olay yerine gelen AFAD ekibi evde detaylı inceleme yapmaya başladı.

Olay yerine ilk müdahale eden ekip

Olay yerine ilk müdahaleyi yapan ekip, kokudan etkilenmeleri nedeniyle hastanede müşahede altında.

Yorum yap