Bihaberkalma > Gündem > En Güzel Anneler Günü Sözleri! 👩

En Güzel Anneler Günü Sözleri! 👩

En Güzel Anneler Günü Sözleri! 👩 1

En güzel anneler günü sözleri ve mesajları burada. Daha önce hiç bir yerde paylaşılmamış, az bilinen anneler günü sözleri ve mesajlarını sizler için hazırladık.

12 Mayıs anneler günü nedeniyle bir çok internet kullanıcısı anneler günü sözlerini aramaya başladı. Kimi bu sözleri çiçek yanında kartla yollayacak kimi ise mesajla. Her nedenle ihtiyaç duyulursa duyulsun bizde onlar için bu yazımızda az bilinen fakat en güzel anneler günü sözlerini listeledik.

En Güzel Anneler Günü Sözleri! 👩 2

1 – Canım annem beni yetiştirirken çok sabırlıydın ve büyük kararlılık gösterdin. Benden hiç bir zaman vazgeçmediğin için teşekkür ederim.

2 – Canım anneme, arkadaşıma, meleğime. Anneler günün kutlu olsun!

3 – Evimizi en mutlu yer haline getirdiğin ve dileyebileceğim en iyi anne olduğun için teşekkür ederim!

4 – Anneler çocuklarının ellerini kısa bir süre, ancak kalplerini sonsuza kadar tutarlar.

5 – Gösterdiğin sevgin ve özenin için sana borcumu asla ödeyemeyecek olsam da, yılın bu güzel gününde minnettarlığımı, sevgimi ve saygımı ifade etmeyi kaçıramazdım! Bir tanecik annemin Anneler günü kutlu olsun!

6 – Beni sevdiğin, eğittiğin ve öz güvenli biri olarak yetiştirdiğin için teşekkür ederim. Çok çalıştın be anne! Seni her şeyden çok seviyorum, Anneler günün kutlu olsun!

7 – Asla endişelenmem, asla hayal kırıklığına uğramam. Hiçbir zaman yalnız hissetmem çünkü her zaman benim için burada olduğunu biliyorum! Canım annem Anneler günün kutlu olsun!

8 – Canım annem Anneler günün senin kadar güzel olsun. Seni çok seviyorum!

9 – Canım Annem, bizi bir arada tutan yapıştırıcı sensin. Anneler günün kutlu olsun!

10 – Üzerimdeki emeklerin için teşekkür ederim, gördüğün gibi sayende harika biri oldum! Anneler günün kutlu olsun!

11 – Başka birininde annesi olabilirdin ama Allah seni benim annem yapmış bunun için ne kadar minnettarım bilemezsin. Anneler günün kutlu olsun!

12 – Neye sahip olduğum, ne kazandığım veya ne kaybettiğim önemli değil. Hayatımda sen olduğun sürece asla talihsiz veya başarısız olmayacağımı biliyorum! Mutlu Anneler Günü dilerim!

13 – Dünyadaki en iyi anneye, beni gülümsetiyorsun, günümü aydınlatıyorsun ve hayatıma bir anlam veriyorsun. Gülüşünün olmadığı bir gün geçirmeyi hayal dahi edemiyorum. Anneler günün kutlu olsun!

14 – Şimdi ve sonsuza dek hayatımdaki en özel ve en önemli kadınsın. Anneler günün kutlu olsun! Seni seviyorum anne!

15 – Sensiz bu dünya boş bir yer olurdu. Kalbimi neşe, sevgi ve destekle dolduruyorsun. Dünyadaki en iyi anneye sahip olduğum için çok mutluyum!

Yazımız burada sona eriyor. Buradan bütün annelerin anneler gününü kutlarım. Güzel yorumlarınızı bırakmaktan ve yazımızı sevdiklerinizle paylaşmaktan çekinmeyin sonuçta herkese yetecek kadar söz var! 👋

Yorum yap